מענה אנושי מהיר - מקסימום עד שעה

צוות מקצועי העומד לרשותכם

המחירים הנמוכים ביותר

קולרים למוסדות – התאמת הקולר לצרכים ולדרישות

קולרים למשרדים – איך לבחור נכון?

התאמת הקולר למשרד

בטרם הזמן קולר, חשוב לקבל החלטה לגבי המיקום של הקולר במשרד ובהתאם לבחור קולר אשר יתאים לתנאים הסביבתיים ולמיקום – ישנם קולרים גדולים יותר, קטנים יותר רחבים וצרים. כמובן, שכל קולר מתופעל בצורה מעט שונה ומאוד חשוב לדאוג שהתפעול של הקולר יהיה ידידותי למשתמש והגישה לצורך כל תהיה נוחה. הקולר אמור להיות מוצב במיקום מרכזי, כך שכל עובד, לקוח או עובר אורח יוכל להגיע לקולר בכל רגע בו הוא יהיה מעוניין לשתות מים, למזוג לעצמו את השתייה. יש לזכור, שהתאמת הקולר למשרד, הינה חיונית, חשובה ובעלת השפעה על ההנאה מכל היתרונות הטמונים בקולר וניצולם המקסימאלי, לרבות שתיית מים מסוננים, בריאים ונקיים יותר.

ההשקעה בבחירה – משתלמת

קולרים למשרדים טומנים בחובם חשיבות רבה לעובדים – כידוע, השתייה חשובה לבריאות ומי שלא שותה מספיק עלול להתייבש ובמקרים קיצוניים גם לחלות ולהעדר מהעבודה. בכדי שהעובדים יוכלו לשתות מים בכמויות להם הם זקוקים – מומלץ לדאוג שמי השתייה יהיו זמינים עבורם, שהקולרים יהיו מוצבים במיקומים מרכזיים ויספקו שימוש ידידותית ונוח במיוחד. בסופו של דבר, השקעה בבחירת הקולרים המתאימים ובמידת הצורך גם השקעה כספית בכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בקולר – תהיה משתלמת ואף יותר מכך. לכן, גם אם ייקח לכם מעט יותר זמן לבחור את אותם קולרים למשרדים, כדאי לזכור שהשקעת הזמן הזה תשתלם בסופו של דבר.

קולרים לבתי ספר

סוגים שונים של קולרים לבתי ספר

בעת רכישת קולרים לבתי ספר, הרוכשים עתידים לגלות סוגים רבים ומגוונים של קולרים. הסוגים נבדלים אלו מאלו בגודל, בצורת השימוש ובפונקציות השונות המהוות חלק מהם. בין מוצרי הקולרים ניתן לבחור במיני קולר אשר מיועד לתליה, קולר מים קרים מנירוסטה וקולר אשר מספק גם מים קרים וגם מים חמים – כך שאם הקולרים אמורים לשמש גם את מורי בית הספר, באפשרותם להשתמש בהם בכדי להכין לעצמם משקאות חמים. כמובן, שבעת בחירת קולרים לבתי ספר לכל אחד תהיה רשימת דרישות פרטנית בנושא, בהתאם לצרכים של בית הספר ושל התלמידים. קיימת חשיבות גבוהה לרכוש את הקולרים מחברה אמינה ומקצועית אשר תהווה גם ככתובת בכל מקרה של תקלה, שאלה או צורך במידע וגם תספק מערכת סינון מים איכותית . בחירה מושכלת בקולרים, תאפשר לתלמידי בית הספר ליהנות ממי שתייה זמינים לאורך שנים רבות.

חשיבות הבחירה הנכונה

כאמור לקולרים המיועדים עבור בתי ספר יש תפקיד חשוב והשפעה ישירה ועקיפה על השמירה של בריאות התלמידים ולכן, מאוד מומלץ לא להקל ראש בבחירת הקולרים ולבחור קולרים איכותיים המותאמים באופן פרטני לבית הספר ולצרכיו. במידה ואינכם בטוחים לגבי הבחירה הנכונה , כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה, אשר יוכל להכווין אתכם למוצרי הקולרים אשר יענו על הדרישות והצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. לאחר בחירת הקולרים, חשוב לדאוג להתקין אותם במקומות מרכזיים בבתי הספר, בכדי שלכל תלמיד תהיה גישה נוחה ומהירה אל הקולר בכל שעה משעות הלימודים

צור קשר

שם מלא

טלפון:

מייל:

תוכן ההודעה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן