מענה אנושי מהיר - מקסימום עד שעה

צוות מקצועי העומד לרשותכם

המחירים הנמוכים ביותר

ערכות מסננים להחלפה

לא פעם חשבתם על כך שאתם צריכים להחליף את סנן המים ודחיתם את הפעולה. לא עוד! פילטר מים הוא הכרחי לטיהור מיי השתייה שלכם ושל בני ביתכם. כדי לא לשכוח ולא לדחות תכלו תמיד לבצע הזמנה מבעוד מועד ובכך להיות ערוכים לכל מצב.  

תחזוקת הפילטרים והסננים

כאשר בוחרים באופציה של מתקני מיני ברים, בוחרים באופציה הפרקטית ביותר, מכיוון שמתקנים אלו מכילים מערכות סינון מתקדמות ובכן נוחות בלתי מתפשרת של חווית שתייה. המים בתוכם נקיים וצלולים ללא ריחות וטעמי לוואי ומשאירים טעם של עוד. את מערכות אלו יש לתחזק ולהחליף סננים ופילטרים אחת לחצי שנה או אחת לשנה בהתאם לדרישת היצרן.

כיצד בוחרים פילטרים לבית?

מומחים בתחום טיהור המים ימליצו על מערכת סינון מים בשיטת אוסמוזה אך ישנם בשוק סוגים רבים של מערכות פילטר מים לבית במחירים שונים. על מנת להחליף את הפילטר, מומלץ בעת רכישת המכשיר לוודא מתי יש צורך להחליף את הפילטר ובכן האם מדובר בפילטר שניתן לרכוש באופן עצמאי דרך אותה חברה שסיפקה לכם את מערכת המים ולהחליף אותו באופן עצמאי ללא סיבוכים מיותרים וללא צורך בהזמנת טכנאי לביצוע משימת ההחלפה.

השוואת מחירים ברכישת הפילטר

מחירי מערכות פילטר מים לבית משתנים מחברה לחברה, כך שמומלץ לבצע השוואות מחירים בין ספקים וחברות שונות, כך תוכלו לוודא כי קיבלתם מחיר אטרקטיבי. בכל מקרה, יש לוודא כי אכן מדובר באותו דגם לו תזדקקו, זאת תוכלו לוודא על ידי בדיקה יסודית על ידי החברה שסיפקה לכם את המתקן או ניתן לבדוק אם רשום את מספר הדגם על הפילטר הישן.

את הפילטרים יש אופציה לרכוש בשתי דרכים: הדרך הראשונה היא – לרכוש אותם על ידי חנויות המספקות את מוצרים אלו. הדרך השנייה היא – על ידי חברות המספקות חנות וירטואלית ברשת ומציעות מגוון רב של פילטרים. ניתן להזמין על ידי כרטיס אשראי והמערכת תגיע ישירות לביתכם.

גלילה לראש העמוד
שליחת הודעה
Scan the code