מתקן מים

מתקן מים
תוכן עניינים

מתקן מים הם אותם מתקנים אשר ניתן לראות במקומות רבים, אם זה במקומות ציבוריים, במשרדים, במוסדות ובמגוון מקומות אחרים. כאשר בוחרים לרכוש מתקן מים, חשוב להתאימם בגודלם ובצורתם לפי כמות האנשים הפוקדים את המקום. לדוגמא – אם מדובר באולם ספורט, חשוב לרכוש מתקני מים אשר משלבים ברז המיועד לשתיית מים בצורה נוחה ובנוסף ברז מים המיועד למילוי בקבוקים וכך הלאה. מסנן מים לבית הינו מוצר חשוב אשר נוהגים לחברו למתקן המים לשם קבלת מים צלולים יותר.

מתקן מיםממה עשוי מתקן מים?

את מתקני המים ניתן למצוא עשויים מנירוסטה או מפלסטיק קשיח. האופציה הטובה והעמידה ביותר היא רכישת מתקן מים אשר עשוי מנירוסטה, המחובר למערכת סינון מים בשיטת אוסמוזה הפוכה. מדובר בחומר שאינו מחליד עם השנים ועמיד לפגעי מזג האוויר ולוונדליזים. מתקני המים לרוב נמצאים במקומות חשופים ולא תמיד במקומות מקורים, לכן חשוב לבחור במתקן מים עמיד לטווח ארוך ביותר.

כיצד בוחרים חברה המספקת מתקני מים?

בחירת החברה אינה פשוטה, הרי קיימות בשוק מגוון חברות אשר מציעות מגוון רב של מתקנים מסוגים ואיכויות שונות כמו: מיני בר בייתי, קולרים למוסדות ומשרדים, בר ריצפתי ועוד. החכמה היא לבחור בחברה אשר עומדת בפרמטרים אלו:

  • ניסיון וותק החברה – מדובר בפרמטרים חשובים, שהרי ניסיון וותק החברה מעיד על מקצועיותה של אותה חברה, כך היא תוכל להתאים לכם את המתקן המתאים לכם ביותר ממש כמו כפפה ליד, שהרי קיימים סוגים שונים של מתקנים וכל מתקן מתאים למקום אחר.
  • אמינות ומקצועיות – הם חלק בלתי נפרד מהחבילה כולה, הרי מדובר במתקנים אשר דורשים טיפול ותחזוקה, כך תוכלו להיות בטוחים שאכן רכשתם מוצר מחברה אמינה אשר תספק לכם שירות מקצועי לאורך כל הדרך. בכל מקרה, חשוב לוודא טרם הרכישה כי אכן מדובר במתקן איכותי אשר תחזוקתו אינה מסובכת וניתן להחליף סננים באופן עצמאי לחלוטין.
  • מחיר – מחיר הוא לא תמיד פקטור משמעותי, הרי לא בכל יום רוכשים מתקן מים איכותי, לכן חשוב לשים דגש על איכות המתקן ולוודא כי הוא ישמש אתכם לטווח זמן ארוך במיוחד. בכל מקרה על מנת לעמוד את מחירי השוק, מומלץ לבצע סקר שוק קצר בכדי להכיר את מחירי השוק, אך בד בבד מומלץ שלא להתפשר על איכות ומקצועיות החברה.

New_logo_bereshit_highrez2רוצה לשמוע עוד? אנחנו כאן בשבילך

פקס: 077-0888555 | דוא:ל: [email protected].co.il

טלפון: 03-6444476נייד: 052-8209838

כתובתנו: משעול הולצברג 18, פתח תקווה

שיתוף:

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן