מענה אנושי מהיר - מקסימום עד שעה

צוות מקצועי העומד לרשותכם

המחירים הנמוכים ביותר

מסננים – התקנה, בחירה וסוגים

התקנת מסננים בברזים טומנת בחובה מגוון יתרונות – ראשית כל, תוכלו ליהנות ממים נקיים יותר וראויים יותר לשתייה. נוסף על כך, המסננים יעילים גם לסינון אבנית ואבנית כידוע מהווה אויב גדול של מוצרי החשמל – כך שמדובר בתועלת נוספת ומשמעותית של שימוש במסננים. ישנם סוגים רבים של מסננים המבוססים על שיטות שונות ומתאימים לברזים מסוגים שונים.

מסננים מותקנים לצורך סינון של רכיבים מסוגים שונים וביניהם: כלור, חול, אבנית וחלודה. המסננים מכילים חומרים פעילים באמצעותם מתבצעת פעולת הסינון, בין הרכיבים הללו: פחם, פוספט קריסטלי וחומרים אחרים.

איך לבחור מסנן?

ישנם כאמור, סוגים רבים של מסננים, כאשר כל מסנן מתאפיין בתכונות אחרות. המסננים מיוצרים במדינות שונות, יש להם תקנים שונים ויש להם גם ייעודים אחרים – לדוגמא, ישנו מסנן אשר מתאים עבור מקרר, מסנן אשר מתאים עבור בר מים, מסנן אשר מתאים עבור מטהר מים ויש גם מסנן המתאים לכולם גם יחד – לדוגמא, מסנן מים קו משולב אבנית.

כמובן שהמסנן הנבחר צריך להיות מותאם למטרות אותו אתם מייעדים לו. במידה ותרכשו את המסנן מחברה מקצועית ואמינה, תוכלו לקבל סיוע מקצועי מטעם אנשי השירות של החברה, אשר יוכלו להתאים לכם את המסננים שיספקו את המענה הטוב ביותר על הצרכים והדרישות שלכם מהם.

בעת בחירת מסנן מים לבית, כדאי גם לשים דגש על פרמטרים כמו אחריות ותחזוקה – חשוב לבדוק כל כמה זמן צריך להחליף את המסנן – כידוע, למסננים יש אורך חיים קצר ובכל תקופת זמן צריך להחליף מסנן ישן באחד חדש על מנת שפעולת הסינון תמשיך להתבצע.

מסנני הפחם לסינון מים

מסנן פחם מהווה את אחד מסוגי המסננים הנפוצים והשימושיים ביותר לסינון מים. בכוחו של מסנן פחם לסנן גזים, נטרול ריחות וניקוי המים ממגוון חומרים שונים אשר פוגעים באיכותם. ישנם מגוון רחב של דגמים של מסנני פחם וקיימת חשיבות גבוהה לבחור במסנן איכותי, אשר פעולתו נחשבת כיעילה ביותר מבין האפשרויות המוצעות. לכן, בטרם בחירת ממסנני פחם, חשוב לנסות ולאסוף מידע בנושא ובהתבסס על המידע לבחור את המסנן.

גלילה לראש העמוד
שליחת הודעה
Scan the code