מענה אנושי מהיר - מקסימום עד שעה

צוות מקצועי העומד לרשותכם

המחירים הנמוכים ביותר

מיני בר

מיני בר הוא ללא ספק רכישה נבונה ומושכלת, שהרי בימי הקיץ החמים בארצנו יש צורך בשתיית מים מרובה על מנת לחוש רעננים במשך שעות היום. איכות של מי הברז בבתים, היא לרוב איכות ירודה ביחס למים צוננים המופקים ממיני בר, ואף ישנן ערים שונות במדינת ישראל בהן לא מומלץ לשתות מים ישירות מהברז,  כך שרכישת מיני בר היא בחירה נבונה, מכיוון שמים אלו  עוברים סינון קפדני, כך תוכלו לשתות מים צוננים ונקיים במשך כל היום.

הנוחות ברכישת מיני ברים לבתים פרטיים ומוסדות

השימוש במיני בר הינו נוח ופשוט ואינו מאלץ את דיירי הבית או עובדי המשרד לרכוש בקבוקים ולסחוב אותם במעלה המדרגות. המתקן עצמו פשוט ונוח לתפעול ומכיל מים צלולים ונקיים ללא אבנית וללא כל רעלים אחרים. מעבר לכך, ישנם מתקני בר מים ביתי דיגיטלים המכילים צג מואר בלדים ועליו הוראות הפעלה של המתקן ותזכורות להחלפת סנן. אם כך ללא ספק מדובר במתקנים נוחים לתפעול אשר משתכללים ומתפתחים בקצב מסחרר.

יתרונות מיני בר מים

לא לחינם מתקן המיני בר הפך להיות פופולרי בשנים האחרונות, וניתן לראות בעלי בתים פרטיים ובעלי עסקים שכל תקופה מסוימת משדרגים את מתקן המים לאחד משוכלל יותר. אחד היתרונות הבולטים יותר של המיני בר הוא – איכות המים שהוא מכיל. בר המים מאפשר לאנשים רבים ליהנות תמיד ממים טעימים, צלולים ואיכותיים וזאת ניתן לחוש כבר בלגימה הראשונה. מי שאחראיים לאיכות המים, הם מערכות הטיהור והמסננים המותקנים בתוך המתקן.   מעבר לכך, מדובר במתקן נוח וקומפקטי, אותו ניתן להציב כמעט בכל מקום, אם זה על השיש במטבח, לצד הכיור במטבח, על שולחן או בכל מקום אחר שתחפצו.

טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות

מיני ברים כוללים טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, המאפשרת לכם ליהנות ממגוון פעולות אותן ניתן לבחור ולתכנת באופן אישי על פי רצונכם, כך שאם ברצונכם מים קרים בטמפרטורה מסוימת באופן יום יומי, תוכלו לתכנת זאת באופן עצמאי במתקן. מעבר לכך, מדובר במתקנים ידידותיים לסביבה והינם חסכוניים באנרגיה ובכן תחליף מצוין לבקבוקי הפלסטיק שמזהמים את הסביבה.

עם התקנת המיני בר חשוב לבחור פילטר מים איכותי וטוב, דבר העשוי להאריך את חיי המיני בר והכי חשוב, לספק מים צלולים. מים הם משאב חשוב שהעניק הטבע לאדם, הרי מים הם דבר טבעי הנמצא סביבנו בכל מקום וזמין לכולם. אך ברוב המקרים בערים בישראל, מי הברז אינם בריאים לשתייה, אלה הם יעילים למגוון שימושים אחרים כמו – רחיצה, שטיפה, ניקוי כלים לתעשיות ועוד.  בשל סיבות אלו אנשים רבים רוכשים לביתם מיני ברים המכילים בתוכם מסננים ופילטרים אשר תפקידם לספק לכם ולבני משפחתכם מים צלולים, נקיים ובריאים לשתייה.

מגוון צבעים ועיצובים מרשימים

את המיני ברים ניתן למצוא כיום במגוון רב של צבעים, צורות וגדלים שונים, כך שתוכלו בקלות להתאים את המתקן לעיצוב המטבח בביתכם או במשרד שלכם ואף הוא יכול לשדרג את המראה של המטבח.

גלילה לראש העמוד
שליחת הודעה
Scan the code