מים מסוננים

מים מסוננים
תוכן עניינים

מים מינרלים ומסוננים הפכו בשנים האחרונות לעניין שבשגרה. ניתן לראות כי אנשי רבים אינם שותים מים שאינם מסוננים מסיבות שונות, כאשר הסיבה המרכזית היא – שמי הברז בביתכם אינם בריאים לשתייה מאחר וצנרת המים לעיתים ישנה וצוברת  חלודה ואבנית, כך שטעם המים וצבעם אינו מושך לשתייה. מעבר לכך, במי השתייה בברז קיימים חיידקים רבים, כמו- כלור, כימיקלים,
חומרי הדברה ועוד חומרים שונים אשר אינם בריאים לגוף האדם. על מנת לקבל מים מסוננים ונקיים, ניתן לרכוש מתקני מיני בר ומתקני מים שונים, אשר בהם מותקנים מסנני מים ופילטרים, כך תוכלו לקבל מים איכותיים וצלולים.

היתרונות במיני בר המספק מים מסוננים בבתים פרטיים ומשרדים

במתקני מים ומיני ברים ביתיים, קיימים מסננים ופילטרים אשר אינם מאפשרים חדירה של כימיקלים ומזיקים למים. התוצאה היא מים נקיים, צלולים ואיכותיים ללא טעמי לוואי וללא כלור. ניתן לראות כי להחזקת מיני בר יש יתרונות נוספים מעבר לקבלת מים מסוננים:

 

חיסכון במשאבים

מיני ברים מניבים מים מסוננים, קרים וצלולים בכל שעות היום, כך שאין צורך לסחוב בקבוקים, לקררם ולדאוג שתמיד יהיו מים קרים במקרר. מעבר לכך מדובר בחיסכון כספי משמעותי ביחס לרכישת בקבוקים, כך שמדובר בפריט חובה בכל בית ומשרד.

שמירה על סביבה ירוקה

מתקני מים הינם שומרים על איכות הסביבה בשתי דרכים: הראשונה היא – חיסכון בפלסטיק שידוע כי הוא אינו מתקלה ואינו ידידותי לסביבה. הדרך השנייה היא – מדובר במתקנים חסכוניים באנרגיה, כל תוכלו לשמור על איכות הסביבה ותחסכו באנרגיה.

מים מסוננים, קרים וחמים ונקיים לשתייה

מערכת המיני בר ומתקני המים, מכילים בתוכם מערכות מתוחכמות אשר מסננות את המים ומותירות אותם נקיים וצלולים. מתקני המים יעילים במיוחד כאשר ישנם ילדים קטנים בבית בכך שניתן להכין בקלות בקבוקי מטרנה ואף לגרום לכך שילדים ישתו כמה שיותר מים בימים חמים. מתקני המים הינם אף יעילים להכנת קפה, תה או כל משקה חם אחר, במתקן ישנו כפתור מיוחד אשר בהפעלתו הוא מרתיח את המים תוך דקות ספורות, כל שאין צורך כלל וכלל להשתמש בקומקום חשמלי.

New_logo_bereshit_highrez2 רוצה לשמוע עוד? אנחנו כאן בשבילך

פקס: 077-0888555 | דוא:ל: [email protected]

טלפון: 03-6444476נייד: 052-8209838

כתובתנו: משעול הולצברג 18, פתח תקווה


שיתוף:

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן