מטהרי מים מתקדמים

מטהרי מים
תוכן עניינים

מים, מהווים שני שלישים מן העולם, 60 אחוזים ממשקל גופנו הם מים. הנוזל הזה השקוף ולעיתים הסתמי הוא המשאב העיקרי בחיינו, לפני הסמארטפון. בישראל, שליש מכמות המים מגיעים מן הכינרת אלינו לברז, שאר מקורות המים הם מי תהום – האקוויפרים בחלקי המדינה השונים.

מטהרי מים – המסלול שעושים המים כל הדרך אל הברז

מי השתייה של ישראל עוברים ברובם דרך המוביל הארצי בצינורות של כ 130 קילומטר, המים אשר מתחילים את דרכם בכינרת, מובלים כל הדרך עד לראש העין ומשם ממשיכים או לכיוון גוש דן או דרומה עד למצפה רמון. בדרך מן הכינרת עוברים המים בשתי תחנות מרכזיות של טיהור והתפלה בהם המים עוברים סינונים וחיטויים ביולוגיים.

למה חשוב להתקין מטהרי מים בבית?

מי הברז בישראל אמנם ראויים לשתייה אך הם אינם נקיים לחלוטין, ועל כן בר מים הפך נפוץ מאוד בישראל ובעיקר בשנים האחרונות.  המים אשר עוברים תהליך ראשוני של טיהור וסינון מגיעים אלינו לברז מלווים בכמויות של כלור ותרכובות שונות. משום שהמים רווים במינרליים הם גם מהווים כר פורה להתפתחותם של חיידקים בתעלות השונות ובברזים. אם ברצונכם להגיע לאיכות מיטבית של מים בברז הביתי שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להתקין מטהרי מים פרטי בביתכם. מטהר המים יכול להיות מותקן לצד שעון המים (השיבר) הביתי או תחת הכיור ובפתחו של הסנן יהיה ברז ביתי נוסף לצד זה הקיים.

מטהרי מים

סוגי מטהרי מים ביתיים

ישנם שני סוגי מטהרי מים ביתיים, האחד הוא מטהר מים בעל מסנן פחם המכיל פחם פעיל אשר תפקידו הוא להרחיק כלור ורכיבים אורגניים שונים, כתוצאה מכך ניתן להרגיש שינוי בטעם ובריח המים. סוג אחר של מסנן מים הוא מסנן אשר עובד במערכת האוסמוזה ההפוכה, מסנן זה פועל על ידי כך שמים בלבד עוברים בתוך ממברנה ובכך מנקה את המים מתכולת המינרליים הלא רצויים ומרחיקה מתכות שונות הנמצאות במים. מערכת האוסמוזה ההפוכה תמיד תכיל בתוכה גם מסנן פחם פעיל ובשילוב עם לחץ מים וכמות מים גבוהה אשר עוברת בה, המים מסוננים בצורה מיטבית והופכת אותה רגישה לכלור ולחיידקים.

מטהרי המים של חברת מי בראשית הינם מטהרי מים איכותיים בעלי תו תקן ישראלי 1505, אצלנו תוכלו למצוא את מיטב המכשירים הקשורים להרגלי השתייה שלכם ושל משפחתכם, החל ממסנני מים ופילטרים, מערכות אוסמוזה הפוכה, ברי מים ומכונות קפה ביתיות.

למעבר לעמוד מטהרי מים לחץ כאן

חייגו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם
Please leave this field empty.


שיתוף:

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור

מנסים להבין מה הפתרון הטוב ביותר למים נקיים?

צרו קשר ונעזור בשמחה ואהבה

דילוג לתוכן