בר מים

בר מים - מי בראשית
תוכן עניינים

השמש החמה בארצנו והמזג האוויר הלח, מחייב התקנת בר מים בכל בית, מוסד ציבורי, משרדים ובכל מקום בהם ישנם אנשים במקום. בר מים הוא ללא ספק פיתוח גאוני ומאפשר בכל רגע נתון לשתות מים צוננים, מסוננים וקרים בחום המתיש. את ברי המים ניתן לראות כיום בכל מקום אפשר ולשתות ממנו בצורה נוחה לחלוטין.

בר מיםמגוון סוגים של ברי מים

בשוק ברי המים, ניתן למצוא דגמים רבים של ברים, חלקם עם ברז אחד, חלקם עם ברז מים קר וחם, חלקם עם כמה סוגים של ברזים אחד לשתיית מים ואחד למילוי בקבוקים ועוד סוגים שונים של ברי מים אותם ניתן למצוא בחברות מובילות. על מנת למצוא את בר המים המתאים לכם ביותר, עליכם להתייעץ עם חברה המספקת מגוון רב של ברי מים ואנשי הצוות של החברה יתאימו לכם בר מים ממש כמו כפפה ליד על פי כמות האנשים, על פי מיקום הצבתו ועוד פרמטרים שונים.

סוגי ברי מים:

בר מים ביתי

את בר המים הביתי כיום ניתן למצוא כמעט בכל בית והוא יעיל ביותר כאשר ישנם ילדים קטנים ותינוקות. ניתן להציבו על השיש בבית או לרכוש מתקן עומד ולהציבו במטבח במקום נגיש, כך בני הבית יוכלו בכל רגע נתון לשתות מים צוננים. את הברים הביתיים ניתן למצוא עם מים חמים או קרים ואף עם ברז בטיחותי למים החמים להגנה מפני ילדים קטנים שעלולים לקבל כוויות מהמים.

בר מים למשרד

כיום כל משרד המכבד את עצמו, מחזיק במתקן מים המכיל גם מים חמים וגם מים קרים. את המתקנים ניתן למצוא במבחר רב של צבעים ועיצובים שונים ולהציבם על השיש במטבח או לרכוש מתקן עומד ולהציבו במקום בו ממתינים לקוחות

בר מים למקומות ציבוריים ומוסדות

כיום ניתן לראות במקומות שונים ברי מים המכילים מספר רב של ברזים של מים צוננים וקרים. את המתקנים ניתן לרכוש מחומר נירוסטה חזק ויציב או מפלסטיק קשיח ולהתאימם לפי הצורך במקומות שונים כמו – בחדרי כושר, בתי ספר, בתי חולים, אולמות ספורט ועוד מקומות שונים.

New_logo_bereshit_highrez2

רוצה לשמוע עוד? אנחנו כאן בשבילך

פקס: 077-0888555 | דוא:ל: [email protected]

טלפון: 03-6444476נייד: 052-8209838

כתובתנו: משעול הולצברג 18, פתח תקווה


שיתוף:

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור

מנסים להבין מה הפתרון הטוב ביותר למים נקיים?

צרו קשר ונעזור בשמחה ואהבה

דילוג לתוכן