אוסמוזה

אוסמוזה
תוכן עניינים

מערכת אוסמוזה הינה מערכת תת כיורית המותקנת בברי מים. מן פילטר מים בשיטת סינון אוסמוזה. תפקיד המערכת הוא – לטהר את המים ברמה מולקולארית ולהגיע למצב שבו המים נקיים וצוננים. הפעולה עצמה מתבצעת על ידי מעבר הנקרא – ממברנה שתפקידו לסנן את המים ולהרחיק מהמים סוגים שונים של מזיקים כמו – מתכות, שפכים תעשייתיים, כימיקלים הנמצאים במים, חומרי הדברה, בקטריות, מלחים ועוד סוגים שונים של מזיקים.

אוסמוזהמים צלולים ונקיים בסינון אוסמוזה

השימוש במים צוננים וצלולים כיום, נעשה חשוב בכל מקום, אם זה במשרד, בבתים פרטיים במוסדות ציבוריים ופרטיים ועוד מקומות שונים. רוב הסינונים האיכותיים מתבצעים ע"י מערכות סינון מים בשיטת אוסמוזה והתקנת מיני בר או ברי מים במקומות אלו, הינה חשובה ביותר בעיקר כאשר מדובר במקומות בהם ישנם אנשים רבים כמו בבתי ספר, אולמות ספורט ומשרדים. כאשר מתקינים או מזמינים ברי מים שונים, יש לוודא כי מותקן בו מערכת אוסמוזה איכותית אשר מטרתה לספק מים צלולים ונקיים לשתייה.

 

תחזוקת מתקן מים

כאשר רוכשים מתקן מים, מיני בר או ברי מים שונים, יש צורך לתחזק אותם ולהחליף את הסננים כל תקופה מסוימת ואף את מערכת האוסמוזה או אוסמוזה הפוכה. על מנת לתחזק היטב את המתקנים, יש צורך לוודא מראש מהחברה בה רכשתם את המתקן מה כלול בהחזקתה ומתי יש להחליף בה סננים. רצוי לבחור במתקני מים קלים לתפעול ותחזוקה, כך תוכלו באופן עצמאי לרכות סננים ולהחליפן באופן עצמאי ללא צורך בהזמנת טכנאי.

מה צריך לשים לב טרם רכישת מתקן מים?

  • תפעול פשוט ונוח – הוא ללא ספק פרמטר חשוב, שהרי נוחות היא שם המשחק במקרים אלו.
  • יש לוודא כי המתקן מאושר לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי והאמריקאי.
  • יש לוודא כי מדובר בחלקי חילוף וסננים במחירים נוחים ובכן שניתן להחליפם באופן עצמאי ללא צורך בהזמנת טכנאי.
  • יש לוודא כי מותקן במתקן מים ברז בטיחות במידה וישנם ילדים קטנים בבית על מנת שלא יקבלו כוויות מהמים החמים.
  • יש לוודא כי מדובר בסננים איכותיים ביותר אשר יכולים לסנן חומרים כימיקלים הנמצאים במים.
  • יש לוודא כי מערכת אוסמוזה הינה מאושרת על ידי מכון התקנים האמריקאי (NSF) ומכון התקנים הישראלי וכן ע"י משרד הבריאות האמריקאי (FDA).

 

New_logo_bereshit_highrez2 רוצה לשמוע עוד? אנחנו כאן בשבילך

פקס: 077-0888555 | דוא:ל: [email protected]

טלפון: 03-6444476נייד: 052-8209838

כתובתנו: משעול הולצברג 18, פתח תקווה


שיתוף:

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן